9 trików, dzięki którym rozpalisz faceta do czerwoności

jak rozpalić faceta

Od pewnego czasu spotykasz się z wyjątkowym facetem i chciałabyś podgrzać atmosferę z sypialni? Mężczyźni lubią, gdy kobiety przejmują inicjatywę w kwestiach związanych z seksem. Przedstawiamy 9 trików, dzięki którym rozpalisz faceta do czerwoności.

Powiedz mu, co chcesz z nim zrobić

Jesteście w pracy, a twoje libido za chwilę eksploduje? Zafunduj wam preludium tego, co będzie działo się wieczorem, gdy wrócicie do domu. Napisz swojemu mężczyźnie, co chcesz z nim zrobić, gdy w końcu się spotkacie. Możesz napisać to w mniej lub bardziej grzeczny sposób. Np. „chciałabym, abyś wziął mnie w przedpokoju” lub „kupiłam nowy olejek do masażu z patchoulą, chciałabym, abyś mnie nim dokładnie wymasował”.

9 trików, dzięki którym rozpalisz faceta do czerwoności. Pocałuj go

Nie mamy tutaj na myśli niewinnego buziaka w policzek czy lekkiego muśnięcia warg. Niech twój pocałunek będzie równie konkretny jak oczekiwania względem wspólnego wieczoru.  Jeśli chcesz, aby ten upłynął na namiętności, to postaraj się, aby całus był pełen pożądania i fantazji. Spraw, by mężczyzna nie mógł się przez cały dzień doczekać kontynuacji. Rekomendujemy długi, francuski pocałunek.

Pokaż mu się z najlepszej strony

Pozycja misjonarska daje ograniczone pole manewru. Z jednej strony jest wygodna, z drugiej maskuje twoje największe atuty. Uprawiając seks w pozycji na jeźdźca, dostarczasz swojemu mężczyźnie niewiarygodnych widoków. Falujące piersi to jest zdecydowanie to, co lubią faceci. Jeśli jesteś dumna ze swoich pośladków, możesz wybrać pozycję na odwróconą kowbojkę. Krótko mówiąc, podkręć atmosferę w sypialni, eksponujesz swoje największe wdzięki;)

Przejmij kontrolę w sypialni

Gdy twój mężczyzna już wejdzie w ciebie, pokaż mu, że jesteś niegrzeczną dziewczynkę i lubisz przejmować kontrolę nad sytuacją.  Złap go mocno za pośladki i przyciągnij do siebie, wpatrując się przy tym wyzywająco w oczy swojego faceta.  Efekt wow gwarantowany. To rozwiązanie pozwala ci też kontrolować tempo i intensywność pchnięć, dzięki czemu szybciej osiągniesz orgazm.

Zapomnij o bieliźnie

Mężczyźni uwielbiają takie sytuacje. Gdy wybieracie się na miasto, „zapomnij” bielizny. Możesz pominąć stanik lub majtki lub komplet. Oczywiście, aby twoje „zapominalstwo” miało jakikolwiek sens, musisz o nim poinformować swojego faceta. Na zatłoczonej ulicy lub w kolejce w supermarkecie wspomnij mu o tej części garderoby, której na sobie nie masz. Gwarantujemy, że mężczyzna nie będzie potrafił się oprzeć i tuż po powrocie do domu rzuci się na ciebie niczym wygłodniały zwierz. A przecież o to nam chodzi;)

Poproś go o zapięcie sukienki

Nie chodzi nam tutaj o zwykłą pomoc. Nie zależy nam w końcu na zapięciu sukienki, lecz jej zrzuceniu. Załóż sukienkę na nagie ciało, po czym poproś swojego mężczyznę o pomoc. Gwarantujemy, że nie potraktuje twojej prośby serio, instynkt okaże się silniejszy,  a twoje plecy i kark zostaną obsypane pocałunkami. Natomiast sukienka wyląduje na podłodze nieopodal łóżka.

Wyślij mu seksowne zdjęcie

Nie chodzi o to, abyś wysłała mu swoją nagą fotkę. Odradzamy tego rodzaju działań, ponieważ nigdy nie wiesz, czy twój facet nie zgubi telefonu lub nie stanie się celem ataków cyberprzestępców. W związku z tym nigdy nie rób nagich zdjęć. Nie oznacza to jednak, że nie możesz podgrzać atmosfery w sypialni za pomocą fotek. Zrób zdjęcie w seksownej, aczkolwiek nieprześwitującej bieliźnie i wyślij je do swojego mężczyzny. Taki drobiazg powinien rozpalić jego pożądanie do czerwoności.

Powiedz mu, jak bardzo go pragniesz

Nie ma znaczenia sposób, w jaki dokonasz wyznania. Możesz zapisać je na karteczce i wsadzić ją do portfela swojego mężczyzny, wysłać SMS-em, mailem, wyszeptać wprost do ucha. Ważne, abyś dała mu wyraźnie znać, że pragniesz go w sobie poczuć, ponieważ podnieca cię jak mało kto.  Gwarantujemy, że żaden facet nie oprze się takiemu wyznaniu i zrobi to, czego pragniesz, czyli zaciągnie cię do wspólnej sypialni.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ