udany związek

Poznałaś świetnego faceta, dobrze wam się rozmawia i zastanawiasz się, jakie macie szanse na udany związek. Istnieją pewne symptomy, które wskazują, że wasza relacja ma szanse przetrwać lata, stając się dla obojga źródłem szczęścia. Oto 10 oznak, że to może być bardzo udany związek.

Potraficie pójść na kompromis

Żadne z Was nie dąży na siłę do swojego i nie ma tendencji do stawiania swojego na wierzchu. Potraficie sobie ustąpić. On jest w stanie pójść z tobą na spacer, ty nie masz nic przeciwko nagłej modyfikacji planów – zmianie lokalu, trasy, przedłużeniu randki. On potrafi ci ustąpić lepsze miejsce w łóżku czy w pubie. Ty także potrafisz przystać na jego propozycję. To bardzo dobry znak, ponieważ wspólne życie składa się z kompromisów. Jeśli potraficie je wypracować, to znaczy, że dorośliście do związku.

Liczycie się ze swoim zdaniem

Żadne z Was nie próbuje zmieniać charakteru i poglądów drugiej strony. On akceptuje to, że nie jesz mięsa. Ty nie próbujesz nawracać go na wegetarianizm. Każdy z nas jest indywidualnością i zasługuje na takowe traktowanie. Osoba, która próbuje ulepić partnera na swoją modłę, prędzej czy później dozna rozczarowania. Akceptujesz swoją drugą połówkę z całym dobrodziejstwem inwentarza albo wcale.

Lubicie spędzać razem czas

Nieważne, czy idziecie razem na piwo, oglądacie razem film, spacerujecie w parku etc., jest wam ze sobą naprawdę miło. To piękne, szczęśliwe chwile, bo jesteście razem i świetnie się dogadujecie. To bardzo dobry symptom. Tak naprawdę udany związek tworzą ludzie, którzy szczerze lubią swoje towarzystwo i doceniają każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Potraficie ze sobą rozmawiać

Opowiadacie sobie o swojej pracy, dzieciństwie, przyjaciołach i ogólnych przemyśleniach. Nie żal wam żadnej przegadanej godziny. O tym, że świetnie się dogadujecie, najlepiej świadczy fakt, że potraficie przegadać cały film i wcale tego nie żałujecie.

Umiecie okazywać sobie czułość

Przytulacie się, całujecie, trzymacie za rękę, obejmujecie i robicie to z prawdziwą przyjemnością. Pary, które potrafią okazywać sobie czułość, są szczęśliwsze i tworzą udane związki. W codziennym życiu natrafiamy na przeszkody, ale gdy wracamy do domu i tam możemy liczyć na całusy ukochanej osoby, od razu czujemy się lepiej. Cóż znaczą bowiem problemy w pracy wobec bliskości drugiej osoby?

Przy nim czujesz się bezpiecznie

Kobieta może stworzyć związek tylko z mężczyzną, przy którym czuje się bezpiecznie, ufa mu i wie, że ten nie zostawi jej samej sobie. Zawsze chętnie pomoże, obroni i na pewno sam nigdy nie zada jej krzywdy. To tak naprawdę najistotniejszy czynnik.

Poważnie podchodzicie do swojej pracy

Odpowiedzialny stosunek do pracy kształtuje w nas dobre cechy charakteru, które przekładają się na wspólne życie. Ktoś, kto terminowo realizuje swoje obowiązki, będzie pamiętał o spotkaniu z partnerem, wspólnej rocznicy etc.

Przy nim czujesz się w pełni akceptowana

To ważne, abyście nawzajem w pełni się akceptowali i nie próbowali siebie zmieniać. Jeśli już teraz masz ciągoty do tego, aby znaleźć mu inną pracę, zmienić przyjaciół, hobby, styl ubierania, fryzurę, zapisać go na siłownię, to znak, że to nie jest facet, który ci odpowiada. Ukochaną osobę się w pełni akceptuje. Nawet nie zwracasz uwagi na to, że mogłaby się lepiej ubrać czy inaczej uczesać, bo dla ciebie jest idealna taka, jaka jest. Facet, który akceptuje swoją kobietę, nie będzie jej wypominał ani nadwagi, ani niedowagi. Nie będzie krytykował jej fryzury, zachęcał do noszenia sztucznych paznokci, odwiedzania solarium czy powiększania piersi. Ona po prostu podoba mu się taka, jaka jest. Jeśli obydwoje w pełni się akceptujecie, to macie szansę stworzyć udany związek.

Od początku wpadł ci w oko

Magia chwili to wbrew pozorom dobry prognostyk na przyszłość. Jeśli ten facet wpadł ci w oko od razu, gdy zobaczyłaś na ulicy, to znaczy, że cię pociąga fizycznie. To nie będzie tylko twój dobry kumpel, z którym lubisz spędzać czas, ale też ktoś o czyich pocałunkach i dotyku będziesz marzyła. Udany związek to przyjaźń, troska i pociąg fizyczny. Musicie dogadywać się jak dobrzy kumple, wzajemnie się o siebie troszczyć, ale też czuć wzajemne pożądanie.

10 oznak, że to może być bardzo udany związek. Lubisz uprawiać z nim seks

Jeśli to ma być udany związek, nie może być tak, że seks stanowi dla ciebie przykry obowiązek do odhaczenia. Dobra relacja damsko-męska opiera się także na namiętności. Powinnaś pragnąć jego bliskości fizycznej. Jeśli lubisz uprawiać z nim seks i często masz ochotę na erotyczne figle, oprócz tego występuje bliskość emocjonalna, chcesz mu się zwierzać i podświadomie widzisz w nim swojego obrońcę, to może być związek na całe życie.