romantyczne gesty

Kobiety mają romantyczną naturę, ale nie tylko one. Prawdziwi mężczyźni nie wstydzą się okazywać swoich uczuć wybrance za pomocą drobnych gestów. Panie mają słabość do tego rodzaju drobiazgów. Przedstawiamy 5 romantycznych gestów, które kobiety doceniają.

Obejmowanie w pasie i pocałunek we włosy

Która z nas nie cieszy się, gdy mężczyzna spaceruje z nią po mieście, obejmując ją w pasie? Czujemy się wtedy bezpieczne, wyróżnione i pożądane. To bardzo przyjemny stan. Jeśli mężczyzna obejmując nas w talii, pocałuje nas we włosy, ten prosty gest na długo pozostanie w naszej pamięci. Faceci nawet nie zdają sobie sprawy, jak takie miłe wspomnienia uprzyjemniają nam codzienne obowiązki.

5 romantycznych gestów, które kobiety doceniają. Gładzenie po twarzy

Lubimy, gdy mężczyzna delikatnie gładzi nas po twarzy, subtelnie odgarnia pojedyncze włoski opadające na twarz.  To bardzo miły i czuły gest, który chwyta za serce, a jednocześnie buduje w nas seksualne napięcie. Gładzenie po twarzy stanowi także doskonały wstęp do namiętnego pocałunku w usta.

Odgarnięcie włosów i pocałunek w szyję

Siedzicie razem w restauracji, pubie lub w mieszkaniu. Jeśli on nagle odgarnie włosy z jednej strony  i pocałuje cię w szyję, z pewnością poczujesz przyjemne ciepło rozlewające się po całym ciele. To romantyczny, a zarazem bardzo erotyczny gest, który można też potraktować jako komunikat: mam na ciebie ochotę.

Splecione palce

Idziecie razem na spacer, wracacie z imprezy lub robicie zakupy? Na pewno chcesz, aby w takich chwilach on trzymał cię za rękę. Każda taka forma czułości jest niezwykle przyjemna, ale jeśli wasze palce są splecione, to jest to też miły i romantyczny gest.

Obejmowanie od tyłu i pocałunek w głowę

Która z nas nie chce, żeby mężczyzna zabrał nas w jakieś romantyczne miejsce, np. do parku, objął od tyłu w pasie i pocałował w głowę. W takich chwilach kobieta czuje, że ma u swojego boku cudownego, silnego faceta, przy którym może czuć się bezpiecznie. On z pewnością będzie ją bronił przed różnymi typami spod ciemnej gwiazdy. Nie ucieknie niczym ostatni tchórz.  Ten gest można też zrealizować w domu lub na imprezie. Na przytulanie zawsze jest dobra pora.