idealny kochanek

Seks stanowi dopełnienie każdej relacji damsko-męskiej, nie jest najważniejszy, ale dość istotny. Przedstawiamy 6 rzeczy, które mężczyzna robiąc w łóżku, sprawia, że kobieta pragnie tylko jego. Tym razem nie będzie tutaj ani słowa o technikach i pozycjach.

Okazuje ci szacunek

Kobiety chcą być z mężczyznami, którzy je szanują. Podczas seksu puszczają wszystkie hamulce, trudno się kontrolować, może się okazać, że ten niewinnie wyglądający facet, który zapewniał cię o swoim żarliwym uczuciu, jest brutalem nieznającym znaczenia słowa: nie. Liczy się tylko jego przyjemność i satysfakcja. Jeśli do tego dochodzi przemoc, podduszanie itp., wulgarne odzywki, których nie tolerujesz, to znak, że powinnaś uciekać od niego z daleka. Przyjrzyj się dobrze waszej wspólnej nocy. Jeśli facet na każdym kroku, nawet w łóżku, w stanie silnej ekstazy traktuje cię z szacunkiem, to znaczy, że naprawdę mu na tobie zależy. Dobry kochanek nigdy nie stosuje przemocy i nie ubliża swojej partnerce. Kobiety mają słabość do mężczyzn, którzy podczas seksu są bardzo delikatni i czuli. Takich facetów pragną i mając ich u swojego boku, nawet nie myślą o innych przedstawicielach płci przeciwnej.

Chętnie cię przytula i całuje

Kobiety lubią przytulać się do ukochanego mężczyzny, wtedy czują się bezpieczne i szczęśliwe. Facet, który potrafi je objąć czy pocałować w usta podczas wspólnego oglądania filmu, sprawia, że kobieta myśli tylko o nim. Naprawdę warto zainwestować w takie czułości. W końcu są one miłe dla obydwu stron, a mężczyzna tylko na tym zyskuje i staje się jedynym obiektem pożądania swojej wybranki.

Uwielbia twoje ciało bez zastrzeżeń

Kobiety mają wielki talent do doszukiwania się w sobie mankamentów. Mężczyzna, który w pełni je akceptuje, komplementuje twoją urodę, pieści całe ciało i zawsze całkowicie cię rozbiera, wydaje się bardzo atrakcyjny. Kobiety lubią czuć, że naprawdę podobają się swojemu partnerowi. Okazując im zainteresowanie i akceptację mężczyzna tylko umacnia uczucie partnerki, jednocześnie zaostrzając jej apetyt na seks.

6 rzeczy, które mężczyzna robiąc w łóżku, sprawia, że kobieta pragnie tylko jego. Kładzie głowę na twoich piersiach

Kobiety przyznają, że mężczyzna, który kładzie głowę na ich piersiach i pozwala się głaskać po włosach, jest niezwykle uroczy.  Dla pań to wyraz bliskości i zaufania, który tylko napędza ich uczucie i pożądanie.  Tak, kobiety seks z ukochanym mężczyzną uważają za najlepszy na świecie i  facet nie musi ich zbyt długo przekonywać do erotycznych igraszek.

Kochacie się, a nie uprawiacie seks

Różnica między jednym a drugim jest spora i widoczna już na pierwszy rzut oka.  Mężczyzna, który uprawia mechaniczny seks, nie dba o atmosferę i zaspokojenie partnerki. Ten, który się z nią kocha, zadba o odpowiedni nastrój, będzie ją całował, przytulał i pieścił, aby ta była rozgrzana i gotowa na seks. Po finale przytuli ją, dostarczając jej masę przyjemności.  Kobieta, która trafia na takiego mężczyznę, uważa, że spotkała swój ideał.

Uwielbia trzymać cię w ramionach tuż po

Po udanym i namiętnym seksie idealny kochanek nie ucieka do łazienki, nie wychodzi na piwo z kumplami ani nie odpala komputera, tylko cię przytula.  Jeśli facet godzinami leży i trzyma cię w swoich objęciach, nie wypuszczając z nich nawet podczas snu, to na pewno będziesz go pragnęła jeszcze mocniej. Zaczniesz go postrzegać jako największy skarb i najlepsze, co spotkało cię w życiu.