badz-piekna-od-rana

Która z nas, kładąc się do łóżka, nie chciałaby rano poczuć się jak gwiazda filmowa? Delikatne satyny, przezroczyste jedwabie – to tkaniny, z którymi kojarzy się luksus i bogate życie.

Nie raz z przymrużeniem oka oglądamy aktorki, które w chwilę po przebudzeniu wyglądają nadzwyczaj świeżo i pięknie. Żadna z nas już nie da się oszukać – doskonale zdajemy sobie sprawę, że wygląd aktorek, to zasługa starannego makijażu i sztabu specjalistów zajmujących się urodą. Jednak oprócz tak namacalnej poprawy natury, aktorki mają na sobie coś jeszcze – to niezwykle piękna bielizna, którą noszą kobiety ekranu. Niezależnie od wieku i rozmiaru – każda z nas może czuć się piękna i zadbana przed snem i zaraz po przebudzeniu. Nie od dziś wiadomo, że delikatna tkanina i idealnie dopasowany krój koszulki nocnej poprawia samopoczucie i sprzyja poprawie samooceny. Ważne jest, aby w bieliźnie nocnej czuć się wygodnie, a jednocześnie kobieco i delikatnie. Marka D Karen proponuje swoje produkty właśnie tym Paniom, które mają wysokie wymagania.

Koszulka nocna Diana dostępna w kilkunastu kolorach i rozmiarach aż do 10XL, przeznaczona jest dla kobiet, które chcą dobrze się poczuć niezależnie od metryki i ilości kilogramów. Długość koszulki sięga połowy łydek, a przezroczysta i subtelna tkanina wkomponowana w górną jej część, doda uroku każdej Pani.
Wartym uwagi jest także niezwykle delikatny i cudownie wykończony szlafrok Viola. Duży wybór kolorów sprawia, że każda kobieta niezależnie od typu urody będzie wyglądała w nim świeżo i seksownie. Dla kobiet ceniących sobie przede wszystkim praktyczność i wygodę idealną wydaje się być koszulka Aurelia. Dość zabudowany krój powoduje, że żadna Pani nie będzie czuła się w niej skrępowana – jednocześnie poczuje się atrakcyjnie i wyjątkowo.

Niewiele trzeba, aby poprawić sobie samopoczucie. Czasem po ciężkim dniu wystarczy uśmiech bliskiej osoby i coś ładnego na sobie. Bo kobiety już taka maja naturę, że lubią otaczać się pięknymi rzeczami…

Świat bielizny