bielizna, którą nosisz

Zastanawiałyście się nad tym, jakie znaczenie ma to, co nosicie pod ubraniem? Być może nie, ale świadomie czy też nie wybieramy pewne kroje i materiały, które dotyczą nie tylko ubrań, a także bielizny. Co mówi o tobie bielizna, którą nosisz?

Pokaż kotku, co masz… pod ubraniem!

Bielizna, a właściwie jej wybór nie powinien pozostawać bez znaczenia. W końcu chodzi o nasze ciało, wygodę i poczucie komfortu. Towarzyszy nam przez cały dzień, więc musi dodawać nam pewności siebie i poczucia, że jesteśmy piękne i dbamy o swoje ciało. A bielizna to nie tylko koronki, to także bawełna, różne modele i tkaniny, które znajdziemy w naszych szafach. Czy bielizna może powiedzieć nam cokolwiek o jej właścicielu? Okazuje się, że może!

Modelująca

Wiele kobiet ma ją w swojej szafie. Trzyma na te chwile, kiedy zapragnie wbić się w obcisłą sukienkę czy spodnie, które tak dobrze by wyglądały, gdyby nie ten wystający brzuch. Kobiety, które noszą modelującą bieliznę lubią mieć wszystko pod kontrolą, także swoje ciało. Jednak modelujące majtki nie mają zbyt dobrej opinii wśród pań i panów. Daleko im do seksownej bielizny, choć rzeczywiście robią robotę, jeśli chodzi o modelowanie figury. Na specjalne okazje jak najbardziej, ale na co dzień niekoniecznie.

Bawełniana

Ponoć najzdrowsza dla skóry. Delikatna, miękka i przyjemna w noszeniu. Chroni ciało i pozwala skórze oddychać. Dla wielu jednak nudna, choć my tak nie uważamy. Bawełniana bielizna jest wybierana przez kobiety, które cenią sobie wygodę. Wiedzą czego chcą w życiu, ale nie są materialistkami. Lubią dobrą zabawę. Bawełnianą bieliznę najczęściej wybierają młode kobiety.

Bezszwowa

Bezszwowa bielizna, jak sama nazwa wskazuje, jest pozbawiona szwów, które mogłyby być widoczne pod ubraniem. Sięgają po nią prawdziwe perfekcjonistki, którym zależy na idealnym wyglądzie. Nic nie może być widoczne pod ubraniem, co może świadczyć o poczuciu zachowania intymnej sfery tylko dla siebie. Jedno jest pewne, bezszwowa bielizna sprawdza się wtedy, gdy nie chcemy całkowicie z niej zrezygnować i bardziej komfortowo będziemy czuć się mając ją na sobie.

Koronkowa

kobietyNiezależnie od kroju, czy to stringi, figi czy mocno wycięty stanik – koronki to symbol kobiecości. Koronkowa bielizna dodaje seksapilu, pewności siebie i wdzięku. Daje niesamowite poczucie, że pod ubraniem jesteśmy równie piękne. Uwielbiają ją kobiety i mężczyźni, choć panowie znacznie bardziej lubują się w jej ściąganiu. Kobieta, która nosi koronkową bieliznę jest pewna siebie lub chce taka być. Koronki wybierane są na specjalne okazje i na co dzień. W końcu każdego dnia mamy prawo, by czuć się wspaniale w tym, co mamy na sobie. Taka bielizna świadczy także o dobrym stylu i chęci flirtu. Najbardziej pociąga to, co zakryte ubraniem i nie do końca dostępne dla oczu.

Katarzyna Antos