czego kobiety nie oceniają podczas seksu

Panowie przywykli do rywalizacji, więc tak też podchodzą do erotycznych igraszek. Czy kobieta ocenia mężczyznę podczas seksu? I tak, i nie. Nie oceniamy jego umiejętności technicznych, bo same jesteśmy niedoskonałe i zdarzają nam się wpadki, liczymy zatem na wyrozumiałość z jego strony i same odwdzięczamy się tym samym. Nad pewnymi rzeczami nie potrafimy jednak przejść obojętnie.

To kobiety oceniają

Atmosfera pełna pożądania

Ważne, aby pożądanie między wami było dla niej wyczuwalne. Tak się dzieje, gdy zaczynasz ją namiętnie całować, przyciskać do siebie, dotykać po całym ciele i całujesz ją także w szyję i dekolt. My potrzebujemy czuć się pożądane, aby było nam dobrze w łóżku z mężczyzną. Jeśli wprawisz nas w erotyczny nastrój, pokazując nam, jak bardzo pragniesz seksu z nami, to ocena będzie celująca.

Namiętna gra wstępna

Uwielbiamy, gdy nas całujesz, pieścisz i przytulasz. Im bardziej dynamicznie twoje dłonie błądzą po naszym ciele, tym lepiej. Silnie podniecają nas francuskie pocałunki oraz pocałunki w szyję, dekolt, piersi, brzuch, wewnętrzną stronę ud. Ale też twój dotyk, którym hojnie nas obsypujesz. Ważne jest też pocieranie ciał podczas gry wstępnej, przytulanie itp.

Dbałość o nasze zadowolenie

Gdy chcesz nam sprawić przyjemność, to zwyczajnie się czuje i widzi. Dbasz o to, aby nie zabrakło nam tego, co nas podnieca, np. francuskich pocałunków i dotyku. To normalne, że nie wszystko wychodzi nam perfekcyjnie, ale liczy się fakt, że chcesz nas zadowolić i zaprowadzić na szczyt rozkoszy.

Szanowanie naszych granic

Nie zmuszasz nas do analu, BDSM ani niczego innego, czego nie lubimy. Mamy słabość do mężczyzn szanujących nasze granice. Nie ma w tym nic oryginalnego. Tak właśnie zachowuje się idealny kochanek. Dba, aby partnerce było przyjemnie i nie odczuwała ona żadnego dyskomfortu podczas erotycznych igraszek.

Przytulanie po

Ma ogromne znaczenie, dlatego nawet gdy opadasz z sił, obejmij nas i się przytul. To zawsze jest miłe i zwiększa satysfakcję z erotycznych igraszek. Potem możesz pójść spać, ale przytul nas, aby przyjemność z erotycznych igraszek trwała jak najdłużej.

Rozmowa i nastawienie mężczyzny po seksie

Twoje zachowanie po seksie nie powinno być nieprzyjemne i szorstkie, to bowiem odbiera nam całą radość z seksu, który uprawiałyśmy. Chwila rozmowy też jest mile widziana, to zawsze sprawia nam mnóstwo frajdy.

Nie ma dla nas znaczenia

Czas trwania stosunku

Nie przejmuj się, jeśli szybko dojdziesz. Kobiety naprawdę nie patrzą na to negatywnie, jeśli pamiętałeś o grze wstępnej. Twoje szybkie szczytowanie sprawia, że kochanka myśli raczej o tym, jak silna jest między wami chemia i pożądanie. To są ze wszech miar pozytywne skojarzenia.

Drobne potknięcia

Jeśli coś ci nie wyjdzie, nie martw się. Kobiety na to nie patrzą surowym okiem. Im też nie zawsze wszystko wychodzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi i jak coś idzie niezgodnie z planem, po prostu się uśmiechnijmy, przytulmy, pocałujmy i wypróbujmy coś innego.

Orgazm sam w sobie

Zadbaj, aby ona odleciała podczas gry wstępnej, podczas której będziesz bardzo namiętny i z przyjemnością okażesz jej swoje pożądanie. Dotykaj ją po całym ciele, rób to dynamicznie, jednocześnie całuj ją w usta, szyję lub dekolt. Nie zapominaj o pocieraniu ciało o ciało, to kobiety doprowadza do ekstazy. Gdy się o ciebie ocieracie, namiętnie się całując, ona może uzyskać orgazm. Ten podczas penetracji nie będzie miał już wówczas żadnego znaczenia. Ona będzie w dalszym ciągu pragnąć seksu z tobą.

Znane techniki

Kobiety nie wymagają wyszukanego seksu. Możesz jej sprawić mnóstwo frajdy, wybierając to, co proste. Pozycja huzarska i na pieska stymulują punkt G. Z kolei seks od tyłu na stojąco jest szalenie ekscytujący przez to, że wychodzicie poza łóżko. Fajnie jest też wypróbować seks na biurku przez to, że przełamuje tabu.

Ilość bisów

To także nie jest oceniane. Nie jesteś robotem i doskonale zdajemy sobie sprawę, że zwyczajnie możesz być zmęczony i pragniesz odpocząć. To zrozumiałe i nie bój się, że przez brak sił na powtórkę pogarszasz odbiór swojej osoby w roli idealnego kochanka.