seks pozbawiony uczuć

Czasem spotykamy się ze sobą, uprawiamy seks, jest miło i sympatycznie. Jednak zdarza się, że taki układ dla jednej stron przestaje być satysfakcjonujący. Ona bowiem chce czegoś więcej, podczas gdy drugiej wystarczy to, co jest. Jak rozpoznać, czy to jest dla niej tylko seks pozbawiony uczuć?

Czy każde wasze spotkanie kończy się w łóżku?

Zastanów się, jak wyglądają wasze spotkania. Czy każde z nich kończy się w łóżku? A może niekoniecznie? Czy potraficie gdzieś razem wyjść, porozmawiać, po prostu się dobrze bawić i miło spędzić czas?  Jeśli każde spotkanie kończy się w łóżku, to znak, że jest to najsilniejsze spoiwo waszej relacji, która ma głównie wymiar erotyczny.  To może być dla niej czysty seks.

Czy ona tylko mówi o seksie i  o tym, co chce z tobą zrobić?

Jeśli ona ciągle mówi o seksie, wylicza pozycje, które koniecznie  musicie wypróbować. Na dodatek informuje cię, że chce uprawiać z tobą seks w lesie i samochodzie, to nie łudź się, że myśli o tobie poważnie.  Jeśli ona wciąż nawija o seksie, to znak, że myśli tylko o nim. Gdyby zależało jej na tobie, to dopytywałaby się też o twoje plany na przyszłość, zainteresowania i zmartwienia.

Czy jedyne wiadomości, jakie od niej otrzymujesz, mają podtekst seksualny?

Ona pisze do ciebie zawsze wtedy, gdy jej libido szaleje. Wysyła ci pikantne wiadomości, ewentualnie otrzymujesz od niej MMS-y, w których możesz podziwiać ją w skąpej bieliźnie? Seksting to nic złego, ale musisz brać pod uwagę cały kontekst sytuacyjny. Jeśli ona pisze do ciebie wyłącznie wtedy, gdy ma ochotę na seks i wiadomości mają typowo erotyczny charakter, to nie łudź się, że ona cię kocha i myśli o związku z tobą. Jej cele są dość jasne i klarowne.

Czy po seksie wraca do siebie?

Po zakończeniu poznasz jej intencje. Jeśli po wszystkim wraca do siebie na noc, to wiedz, że traktuje cię wyłącznie jako kochanka. Gdyby jej na tobie zależało, zostałaby z tobą na noc, bo chciałaby być blisko ciebie, przytulić się itp.

Czy między wami jest bliskość czy od razu przechodzicie do rzeczy?

Jak wygląda wasza relacja? Czy umiecie się po prostu trochę poprzytulać podczas oglądania filmu, czy od razu przechodzicie do rzeczy? Masz wrażenie, że ona przyszła do ciebie tylko na seks. Jej cel jest od razu nader widoczny. Nie da się ukryć, że ma na ciebie wielką ochotę i nie zamierza bawić się w ceregiele. Jeśli umiecie ze sobą po prostu spędzić wieczór, przytulić się do siebie itp., to dobry znak.

Czy lubi cię przytulać i całować?

To dużo mówi o kobiecie. Jeśli lubi się z tobą przytulać, jeśli podczas seksu lubi cię całować, to pokazuje jej emocjonalne podejście do łączącej was relacji. Z pewnością nie jest to seks pozbawiony uczuć.

Czy najważniejsza jest dla niej technika?

Czy ona ci wypomina jakieś braki? Czy zwraca uwagę na to, że powinniście wypróbować coś bardziej wyszukanego? Normalnie, gdy kobiecie zależy na facecie, seks będzie dla niej wyrazem bliskości i spontaniczności. Nie będzie patrzyła na niego krytycznym okiem, bo w końcu liczy się to, że dotyka swój obiekt westchnień.