dieta na luzie

To już ostatni moment aby zrzucić zbędne kilogramy przed wakacjami i zawalczyć o wymarzoną sylwetkę w bikini. Z książką Dieta na luzie Anki Dziedzic to wyzwanie może okazać się prostsze niż myślisz!

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego ćwiczysz i nie chudniesz? Dlaczego mimo iż próbujesz odżywiać się zdrowo, wracasz do starych nawyków?

Anka Dziedzic, profesjonalna trenerka i specjalista ds. żywienia, zbudowała dietę 1800 kalorii, czyli tyle ile potrzebujesz dziennie by zdrowo się odżywiać i przyjemnie chudnąć.

W swojej najnowszej książce Dieta na luzie Anka Dziedzic pokazuje, jak bez rezygnacji z dotychczasowych składników stworzyć smaczne i zdrowe posiłki. Przestrzegając kilku prostych zasad takich jak optymalizacja kaloryczności i liczby posiłków oraz poprzez włączenie do swojej codziennej rutyny odrobiny ruchu możemy schudnąć i poprawić swoją formę.

Książka Anki podzielona jest na 5 kluczowych rozdziałów, w których znajdziemy przepisy na śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje. Jadłospis stworzony jest tak, by dowolnie dobierać przepisy i łączyć w całodzienny zestaw dań, niczym w popularnych dietach pudełkowych. Codzienny zestaw nie będzie przekraczał 1800 kalorii i dostarczy nam wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Anka, w swoich propozycjach nie rezygnuje z makaronów, mięs, serów, czy pieczywa. Jej przepisy są proste w wykonaniu, a proponowane smaki z pewnością polubią również najmłodsi członkowie rodziny. Oprócz tego w Burda Publishing Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa książce znajdziesz wiele cennych porad, potężną dawkę motywacji oraz jedzeniowy „must have”, czyli zestaw produktów, które zawsze powinny znajdować się w kuchni.

Wszystkie przedstawione w książce propozycje, są oparte na wiedzy i doświadczeniu Anki, która jest specjalistą ds. żywienia. Ania przekonuje, że utrzymanie prawidłowej diety nie wymaga wielogodzinnych przygotowań czy wymyślnych składników – to jedynie nasza osobista decyzja, silna wolna i odrobina dobrej organizacji będą kluczami do sukcesu. Nie szukaj więc wymówek i już teraz rozpocznij przygodę z „Dietą na luzie”, aby za chwilę poczuć się lekko i zdrowo.

Anka Dziedzic – Trenerka, specjalista ds. żywienia, blogerka, pasjonatka aktywnego i zdrowego stylu życia. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, od  dziecka związana ze sportem. Certyfikowana Instruktorka czterech dyscyplin – fitnessu, narciarstwa, nauki pływania oraz tenisa. Popularność zdobyła jako Fit Mom, zachęcając do ćwiczeń całe rodziny, przede wszystkim mamy. Autorka książek, płyt DVD oraz wielu programów treningowych, uznana przez magazyn Shape za jedną z najbardziej znaczących influencerek w kategorii active. Prywatnie żona Dawida, mama Leny i Poli. Kobieta autentyczna i nieidealna, kieruje się zasadą Feel like yourself, bo w pracy nad zdrowym, wysportowanym ciałem najważniejsza jest dla niej akceptacja siebie i pozytywne nastawienie do otaczającego świata. Pokazuje kobietom, że najpiękniejsze jest to, co naturalne i prawdziwe.