Do jakich stylizacji pasują wzorzyste rajstopy

W sklepach można znaleźć różne rodzaje rajstop. Te różnią się nie tylko grubością wyrażoną liczbą przy skrócie DEN, im większa liczba, tym grubsze rajstopy, ale też kolorami i zdobieniami.  Printy stały się szalenie modne. Nie można odmówić im uroku, jednak wiele z nas nie wie, jak je nosić. W związku z tym podpowiadamy, do jakich stylizacji pasują wzorzyste rajstopy.

Wzorzyste rajstopy o różnej grubości

Wzorzyste rajstopy są dostępne w różnych grubościach. Niekoniecznie musi to być 20 DEN i efekt półtransparentny. Zimą możesz kupić 100 DEN, a nawet 200 DEN  z jakimś uroczym printem.  Takie rajstopy są bardzo ciepłe, więc nie zmarzniesz, a twoja kreacja zyska wyjątkowego charakteru.

Rajstopy z printem ożywią monochromatyczną stylizację

Wzorzyste rajstopy najlepiej pasują do monochromatycznych stylizacji. Np. gdy zakładasz gładką sukienkę pozbawioną printów, nietypowej faktury etc. To świetne rozwiązanie, gdy jedziesz do pracy w małej czarnej lub w biznesowej, granatowej sukience. Dzięki kwiatom, liściom etc. stylizacja nie będzie taka nudna, a wciąż zostanie oceniona jako elegancka.

Wzorzyste rajstopy pasują też do większej liczby kolorów

Wzorzyste rajstopy sprawdzą się też przy dwóch kolorach. Jeśli zdecydujesz się np. na niebieską bluzkę oraz czarną spódniczkę, możesz dodać pazura swojemu outfitowi za sprawą wzorzystych rajstop. One mają ogromną moc sprawczą. Warto o tym pamiętać, gdy chcesz się gdzieś wyróżnić. Przed nami wigilie firmowe oraz imprezy mikołajkowe. Możesz ubrać się w to, co masz, nie musisz wydawać 300 zł na wymyślną kreację, tylko zakupić do zwykłej sukienki, którą już posiadasz, rajstopy z jakimś oryginalnym printem.

Czy można połączyć rajstopy z printem ze wzorzystą bluzką?

Czasem można ze sobą połączyć dwie rzeczy z printem, jeśli ma się do tego wyczucie i dostrzega się swego rodzaju spójność. Wzór musi też być stosunkowo klasyczny i delikatny. Np. możesz do niebieskiego sweterka z kropeczkami 3 D założyć czarną gładką spódnicę i grube rajstopy w kropki. Uzyskasz bardzo ładny efekt. Jest to jednak opcja dla osób odważnych.

Czasem można zaszaleć z outfitem

Zdarza się też, że wzorzyste rajstopy pasują do mniej zachowawczych printów, ale to już jest bardziej kwestia dopasowania dwóch specyficznych rzeczy. Trzeba mieć do tego rękę i oko;)  Jeśli nie jesteś mistrzynią stylizacji, aż tak nie szalej, raczej stosuj się do powyższych rad naszych redaktorek 😉