Dr Brandt Pore Dermabrasion

Cera mieszana i tłusta to trudny przeciwnik – właścicielki skóry z tendencją do powstawania niedoskonałości często skarżą się na rozszerzone i zanieczyszczone pory. Na szczęście tę niedoskonałość można wyeliminować, sięgając po odpowiednio dobrany kosmetyk. Jak w testach redakcyjnych wypadł Dr. Brandt Pore Dermabrasion?

Peeling redukujący widoczność porów

Dr. Brandt Pore Dermabrasion to kosmetyk 2 w 1, łączy w sobie drobinki, które w mechaniczny sposób usuwają martwy naskórek. Po jego użyciu twarz jest przyjemnie wygładzona i aksamitnie miękka w dotyku. Jednocześnie oczyszczeniu ulegają pory, w których gromadzą się zanieczyszczenia wraz z sebum. Regularne oczyszczanie twarzy pozwala uniknąć powstawania zaskórników i pryszczy.  Dr. Brandt Pore Dermabrasion posiada też właściwości charakterystyczne dla peelingu chemicznego. W praktyce oznacza to, iż dogłębnie oczyszcza skórę, zwężając pory. Ich koloryt wraz z teksturą ulegają wyrównaniu. Przy regularnym stosowaniu Dr. Brandt Pore Dermabrasion można zapomnieć o problemach z cerą. Skóra staje się gładka, a pory domknięte, w rezultacie nie trzeba używać silikonowych baz pod makijaż, by wyrównać fakturę skóry.

Dr. Brandt Pore Dermabrasion dzięki obecności drobinek daje natychmiastowe rezultaty – twarz zostaje natychmiast uwolniona spod martwych komórek naskórka. Po użyciu peelingu składniki zawarte w maskach i kremach do twarzy mogą wnikać w głąb skóry, odżywiając ją i regenerując.

Dr. Brandt Pore Dermabrasion – cena i dostępność

Dr. Brandt Pore Dermabrasion nie podrażnił skóry, podczas jego używania nie stwierdziłyśmy wysypki, zaczerwienienia, pieczenia czy świądu. Kosmetyk jest naprawdę wygodny w użyciu i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Produkty Dr. Brandt są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora. Za peeling redukujący widoczność porów zapłacimy w sklepie online 249 zł.