jak uwieść faceta

Wiosną miłość kwitnie w powietrzu. Piękna pogoda sprzyja romansom. Oczarowanie faceta to nie lada sztuka, w której warto wykorzystać kilka trików. Jak uwieść faceta, który wpadł nam w oko?

Czas na miłość

W wiosenno-letni czas więcej czasu spędzamy aktywnie. Wychodzimy z domu, uczestniczymy w plenerowych imprezach, a to dobra okazja do nawiązania nowych znajomości. Nigdy nie wiemy kiedy dopadnie nas strzała amora, ale jak wiemy trudno zrobić ten pierwszy krok. W dzisiejszych czasach nie tylko mężczyźni starają się o kobiety. Płeć piękna także może dać coś od siebie, szczególnie kiedy zależy jej na rozwinięciu znajomości. By do tego doszło trzeba jakoś dotrzeć do serca faceta, a kobiety są mistrzyniami w ich uwodzeniu. Każdy czas jest dobry na miłość, ale wiosna szczególnie. Wszystko wokół kwitnie, więc rozkwitnąć może również wyjątkowe uczucie. Jak do tego dojść?

Sztuka uwodzenia w kilku krokach

Faceci uwielbiają naturalność i spontaniczność. Dla większości z nich kobieta nie musi mieć tony makijażu. Uśmiech zawsze przyciąga ich jak magnes, więc uśmiechajmy się jak najczęściej. Piękny uśmiech w połączeniu ze szczerym i głębokim spojrzeniem prosto w oczy będzie najlepszą bronią. Kobieta nie powinna unikać wzroku faceta, tylko spoglądać na niego dając tajemny znak, że jest nim wyraźnie zainteresowana. Inteligentny mężczyzna z pewnością podejdzie do takiej uwodzicielki, a wtedy już krok o wymiany numerów telefonów czy zaproszenia na spotkanie.

Kobiety uwielbiają mówić. Mówią dużo, często i głośno, ale prawdziwą sztuką jest umiejętność słuchania. Zwracajmy uwagę na to, co mówią mężczyźni. Słuchajmy drugą stronę uważnie a w odpowiedniej chwili służmy dobrą radą. W końcu jesteśmy niezastąpione, ale potrafimy być cicho, kiedy trzeba. W uwodzeniu ważny jest wygląd. Zadbana kobieta zawsze jest atrakcyjna dla faceta. Jeśli chcemy go uwieść, podkreślajmy swojej atuty, nie zapomnijmy o perfumach czy szmince. W ten sposób zrobimy na nim wrażenie, a to już kolejny krok do sukcesu. Nudne osoby, które wiecznie marudzą i narzekają nie są wymarzonym typem na udaną randkę. W cenie jest pasja i pozytywna energia. Liczy się optymizm i właściwe podejście do świata. Swoją pasją można zarazić innych, więc warto to wykorzystać. Energię między dwojgiem ludzi buduje się każdego dnia przez rozmowy i wspólnie spędzany czas. Wtedy możemy liczyć na trwałą i szczerą relację oraz gwarancje tego, że w takim związku nie będziemy się nudzić.

Równie ważne jest wzajemne wsparcie. Gdy druga osoba wie, że może zadzwonić do Ciebie nie tylko z sukcesem, ale także problemem – wiedz, że to dobry materiał na związek. A poczucie bliskości i bezpieczeństwa też może mieć uwodzicielską moc. Na faceta zawsze pozytywnie działa element zaskoczenia. Może to być niespodziewany komplement, pocałunek na środku rynku czy inny gest, który go zadziwi. Spontaniczne zachowania ekscytują i sprawiają, że między dwojgiem ludzi iskrzy.

sztuka uwodzeniaTe wszystkie elementy składowe tworzą bliską relację i są budulcem dobrego związku. A jak już uwiedziemy nasz obiekt westchnień, niech wszystko toczy się jak najlepiej. Najważniejsze, by pozostać sobą i swobodnie czuć się w towarzystwie drugiej osoby. Jeśli ona czuje podobnie, to wszystko idzie w dobrą stronę.

Katarzyna Antos