w jakich miejscach kobiety chcą uprawiać seks

Kobiety lubią urozmaicenia w życiu erotycznym. Oczywiście nie oznacza to, że za każdym razem musisz stawać na rzęsach i wymyślać coś oryginalnego. Chodzi po prostu o to, by od czasu do czasu wyjść z łóżka i kochać się gdzie indziej. W jakich miejscach kobieta chce uprawiać seks?

Przy ścianie

Wiele kobiet kręci seks na stojąco. Zawsze to nowy rodzaj doznań. Wbrew pozorom seks na stojąco nie musi być trudny i nie zawsze wymaga od mężczyzny super formy. Np. pozycja od tyłu – kobieta podpiera się o ścianę rękami, wcale nie jest tak wymagająca. Nie od razu musisz wybierać pozycję, w której cały ciężar ciała partnerki spoczywa na tobie.

Na dywanie

Kobietom marzy się też seks na podłodze w jakiejś romantycznej atmosferze, np. gdy w tle pobrzmiewa nastrojowa muzyka, palą się pachnące świece lub znajduje się kominek.

W jakich miejscach kobieta chce uprawiać seks? Na stole

Stół nie tylko służy do pracy czy jedzenia, ale bardzo dobrze sprawdzi się też podczas seksu. Pozycje na stole nie zawsze muszą być skomplikowane, dlatego zapomnij o przerażeniu, które poczułeś na początku lektury tego akapitu.

Na krześle

Kobiety mają w sobie naturę romantyczek, dlatego też lubią się całować w trakcie seksu.  Gdy mężczyzna siedzi na krześle, a ona na nim, jest to możliwe i bardzo wygodne.

W samochodzie

Seks w samochodzie, w jakimś odludnym miejscu to marzenie wielu kobiet. Podwinięta spódnica lub sukienka i można czerpać przyjemność z erotycznych igraszek ze swoim partnerem.

Na łące z dala od ludzi

Nie wszystkie łąki są uczęszczane przez tłumy, warto znaleźć taką mniej popularną, zabrać ze sobą koc i kochać się na nim. Na łące także przyda się sukienka lub spódniczka, którą można łatwo podwinąć.

W wannie

Seks w wannie lub pod prysznicem to marzenie wielu kobiet.  Zawsze to coś innego, bardziej pikantnego od seksu w łóżku. Chociaż ten ostatni też jest bardzo fajny, zwłaszcza gdy mężczyzna całuje nas po całym ciele.

Na pralce

Pralka też sprawdzi się jako miejsce idealne do erotycznych igraszek. Kobieta na ogół jest na tyle lekka, że konstrukcja pralki bez problemu  wytrzyma jej ciężar.

Warto jednak pamiętać, że choć kobiety lubią seks w różnych miejscach, to w większości nie chcą przemocy, brutalności etc. Na pralce, w samochodzie itp. też można uprawiać czuły, namiętny seks, czyli taki, jaki kręci większość pań.