kiedy relacja z facetem jest dobra

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni często wiążą się z  niewłaściwymi osobami. Czasem źle nazywamy swoje uczucia. Kiedy indziej boimy się samotności i chcemy wieść życie zbliżone do tego, jakie prowadzą nasi znajomi. Kiedy relacja z facetem jest dobra?

Kiedy czujesz motyle w brzuchu

Tak, na początku znajomości, przez pierwsze 2-3 lata, naprawdę powinnaś je czuć. Jeśli on jest w pobliżu, po prostu pojawia się przyjemne elektryzowanie. To bardzo ważny aspekt. Mówi się, że miłość może zrodzić się z czasem. To jednak najczęściej wymówka na tkwienie w  wygodnym układzie bez miłości.  Nie oszukuj siebie i faceta. Jeśli nie czujesz motyli w brzuchu, gdy jest obok ciebie, to może lepiej pozostać przyjaciółmi? To niewątpliwie bardziej uczciwe od wikłania się w związek pozbawiony silnych emocji.

Kiedy uważasz, że jest najprzystojniejszym mężczyzną

Dobra relacja z facetem to taka, w której naprawdę potrafisz go docenić. Każda z nas ma inny gust, ale ten mężczyzna ma być dla ciebie najprzystojniejszy na świecie. Jeśli tak uważasz, gdy patrzysz na niego, to dobry znak. W końcu o to chodzi w prawdziwym zakochaniu, aby podziwiać charakter i zachwycać się drugą osobą także pod kątem wyglądu.

Gdy marzysz o tym, aby cię przytulił

Jeśli tęsknisz za jego przytulaniem, to znak, że wzbudza w tobie szczere i zarazem romantyczne uczucia.  To dobrze, że chcesz się do niego przytulać, bo to znaczy, że traktujesz go poważnie jako mężczyznę, w którym znajdujesz swoje oparcie.

Kiedy uważasz, że jest inteligentny

Facet, z którym się spotykasz, powinien być postrzegany przez ciebie jako inteligentny. Jeśli myślisz o nim: jaki z niego idiota, to nic dobrego z tego nie wyniknie, gdyż zwyczajnie nie masz do niego szacunku. W tej relacji brakuje także podziwu.

Gdy uważasz, że jest świetnym facetem

Tak właśnie powinnaś postrzegać swojego faceta, w przeciwnym wypadku to nie jest ten jedyny. Jeśli nie uważasz mężczyzny za świetnego, to prędko znajdzie się ktoś, kto okaże się od niego lepszy, a wtedy puścisz się jednej gałęzi i złapiesz następną, zostawiając go ze złamanym sercem. Nie o to w tym chodzi.

Gdy chcesz spędzać z nim czas

Czy myśl o wspólnym wyjściu napawa cię ekscytacją?  Czy cieszysz się, że spędzisz z nim czas, nawet jeśli nie będziesz go miała tylko dla siebie, bo na spotkaniu będą też jego znajomi?  Jeśli to właściwy facet, to będziesz chciała z nim spędzać każdą chwilę, chyba że wcześniej coś komuś obiecałaś.

Gdy nachodzą cię niegrzeczne myśli

To znak, że nie tylko wzbudza w tobie romantyczne uczucia, ale rozpala cię też również pod kątem erotycznym. W dobrej relacji z facetem to normalne, że gdy patrzysz na niego, masz ochotę go schrupać i namiętnie się kochać.