kłamstwa faceta podczas seksu

Mówi się, że szczerość stanowi fundament udanego związku. Niestety, w rzeczywistości  nie wszyscy potrafią się na nią zdobyć, zwłaszcza podczas seksu, gdy chcemy jak najlepiej wypaść w oczach drugiej osoby. Ponadto pragniemy uniknąć sytuacji, w której to ranimy partnera. Przedstawiamy kłamstwa facetów podczas seksu.

 

Nigdy wcześniej nie miałem problemów z erekcją

Każdy mężczyzna boi się problemów z erekcją.  Uważa je za ujmę na swoim honorze. Nic dziwnego, że w trudnej sytuacji woli zwalić winę na incydent. Kobiety naprawdę nie interesuje, jak często miewasz problemy z erekcją. Ona i tak cię kocha oraz pragnie. To trudne, ale spróbuj podejść do tego na luzie. Zawsze możesz powiedzieć, że to ze stresu, bo tak na ciebie działa. Panie naprawdę podchodzą do tego z wyrozumiałością i nie traktują problemów z erekcją jako wyrazu braku męskości.

Masturbuję się tylko kilka razy w tygodniu

Żaden facet nie chce wyjść na zboka, który ciągle robi sobie dobrze, oglądając porno w internecie. W rezultacie panowie zaniżają liczbę masturbacji w skali tygodnia. Mówią, że robią to raz na jakiś czas, a w rzeczywistości przytrafia im się nawet kilka razy dziennie.

Nie potrafię skończyć z prezerwatywą

Otóż, on doskonale potrafi dojść, mając prezerwatywę. A jeśli nie potrafi, to i tak nie dojdzie, jeśli ją zdejmie. Nigdy nie daj się nabrać na tę gadkę. On po prostu chce uprawiać seks bez zabezpieczenia. W przeszłości też już to pewnie robił, dlatego dla własnego bezpieczeństwa, zawsze oczekuj od faceta użycia prezerwatywy.

Jeszcze nikt nie zrobił mi tak dobrze ustami

Podobno fellatio w wykonaniu większości kobiet jest dość przeciętne. Niemniej mężczyźni nie chcą zniechęcać swoich kobiet do seksu oralnego, dlatego czasem zdarza im się rzucić takie niewinne kłamstwo.