konkurs-bez-sladu

W Nowym Jorku giną młode kobiety. Detektyw Frank Quinn staje przed nowym wyzwaniem.

Nie zdaje sobie sprawy, że będzie ono zupełnie inne, niż wszystkie poprzednie. Quinn wie, że pojawienie się kolejnego seryjnego mordercy stanowiłoby zbyt proste wyjaśnienie tajemnicy. Nie wie, że ściganie ogarniętego obłędem mordercy byłoby znacznie łatwiejszym zadaniem, niż to, które przed nim stoi.

Śmiertelna pułapka zamyka się powoli wokół następnej ofiary. Quinn musi zdążyć. Zdążyć, zanim ktoś kolejny zniknie – na zawsze i bez śladu.

Wygraj powieść Bez śladu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto stoi za zniknięciami kobiet, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej intrygującej powieści. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Kim, twoim zdaniem, jest psychopata stojący za zniknięciami kobiet? W dwóch-trzech zdaniach opisz jego profil psychologiczny.

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 11.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany