konkurs-siewcy-strachu

Dwie kobiety mają obsesję na punkcie najsłynniejszego amerykańskiego mordercy, Teda Bundy’ego.

Jedna jest policjantką, której siostra mogła paść jego ofiarą. Druga to obłąkana fanka, która korespondowała z nim, gdy siedział w więzieniu, i wychowała syna, żeby podjął jego dzieło. Żeby oczarowywał i wabił niewinne dziewczyny. Żeby porwał, zgwałcił i zabił więcej kobiet niż którykolwiek seryjny morderca w historii. I żeby wciągnął ogarniętą obsesją policjantkę w pułapkę tak chorą i szaloną jak sam Bundy.

Wygraj thriller Gregga Olsena pt. Siewcy strachu!

Jeśli zaintrygował cię opis thrillera “Siewcy strachu”, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej trzymającej w napięciu książki. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Dlaczego jedna z kobiet zafascynowała się Tedem Bundy`m do tego stopnia, że wychowała swojego syna na mordercę? W kilku zdaniach opisz potencjalne motywy jej postępowania.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany