lifting-wolumetryczny

Czas działa nieubłaganie na nasze ciało, skórę… twarz, której miękkie, zaokrąglone rysy, zastępują zmarszczki i niedoskonałości. Jest to naturalny proces starzenia, który dzięki nowoczesnym zabiegom, można jednak skutecznie opóźnić.

Metodą na zatrzymanie czasu jest lifting. wolumetryczny. Choć brzmi dość skomplikowanie, jest to relatywnie prosty zabieg. Polega na wypełnieniu utraconej objętości twarzy spowodowanej ubytkiem podskórnej tkanki tłuszczowej w procesie starzenia. Kwas hialuronowy. jest wstrzykiwany bezpośrednio pod skórę.

To naturalna substancja produkowana przez organizm, której ubywa z biegiem lat. Po wstrzyknięciu pod skórę jest ona dokładnie i równomiernie rozprowadzana. Umożliwia to swobodne modelowanie, tak aby osiągnąć pożądany efekt. Substancja, która znajdzie się w naszej twarzy jest kompletnie niewyczuwalna, tak aby kobieta czuła się komfortowo.

Po zabiegu mogą pojawić się efekty uboczne w postaci obrzęku i zaczerwienienia. Jednak zwykle po kilku godzinach mijają, w zależności od wrażliwości skóry.

Przeciwskazania liftingu

Niestety, nie wszystkie panie mogą skorzystać z zabiegu. Szczególnie nie powinny poddawać się liftingowi: kobiety w ciąży (także karmiące), alergicy, epileptycy, osoby z zapaleniem lub zakażeniem skóry, osoby cierpiące na bielactwo, łuszczycę, choroby nowotworowe oraz choroby immunologiczne.

B.M