marcowe-warsztaty-z-tworzenia-eko-kosmetykow-w-splocie-artystycznym

Czy wiecie jak zrobić ekologiczny, w 100% naturalny krem do twarzy? Taki co nie podrażni, nie uczuli – za to cudownie będzie pielęgnował naszą delikatną skórę? Lub zmysłowo pachnące mydełko?

Na te oraz inne EKO-pytania odpowiemy już w najbliższy weekend, 14-15 marca. EKO-warsztaty w Splocie Artystycznym to pielęgnacja tworzona w zgodzie z naturą i prawdziwy RAJ DLA ZMYSŁÓW!
Stosowanie EKO-kosmetyków nie jest już luksusem, ale coraz częściej koniecznością. Są bezpieczne dla skóry, a poza tym dostarczają zmysłom prawdziwej przyjemności…

W programie:

„Sztuka Mydlana”
Na warsztacie poznasz alchemię mydła przepełnioną zapachem i kolorami natury. Nauczysz się sposobów wykonywania artystycznych mydeł. Przekonasz się jak łatwo stworzyć mydło, które nie tylko wspiera nasze zdrowie, ale także urzeka swoim apetycznym wyglądem. To przydatna i piękna rzecz do Twojego domu, a jednocześnie wspaniały pomysł na prezent!

„EKO sTWARZanie” – stwórz własny, naturalny krem do twarzy
Zapraszamy wszystkie Miłośniczki przyjemności, natury, zdrowia i dobrej zabawy!
Do produkcji domowych kosmetyków będziemy używać wyłącznie naturalnych produktów wysokiej jakości. Wykonane na warsztatach kosmetyki zabierzesz ze sobą. Uczestnicy tworzą 2 różne kremy do twarzy oraz płyn do demakijażu, uczą się jak wykonać tonik do twarzy i maseczki.

Na warsztatach:

  • dowiesz się, dlaczego warto zamienić kupowanie kosmetyków w sklepach na samodzielne tworzenie naturalnych kosmetyków, poznasz substancje, które mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia i należy ich unikać kupując gotowe kosmetyki
  • nauczysz się, jak krok po kroku zrobić eko-krem dopasowany do Twojego rodzaju cery (stworzysz i zabierzesz ze sobą 2 kremy, oparte na różnych składnikach)
  • poznasz tajniki tworzenia prostym sposobem znakomitego toniku i płynu do demakijażu
  • dowiesz się, gdzie nabywać dobrej jakości produkty do tworzenia własnych kosmetyków
  • ponadto poznasz uzdrawiającą moc niektórych ziół, otworzy się przed Tobą bogaty świat olejów zimnotłoczonych wraz z ich cennymi właściwościami. Przekonasz się jak wiele produktów i roślin, które masz wokół siebie, możesz wykorzystać do poprawienia kondycji Twojej cery.

TERMINY:
„Eko stwarzanie”- czyli stwórz własny, naturalny krem do twarzy
14 marca 2015, godz. 10:00 – 16:00
Więcej o warsztacie:
http://www.splotartystyczny.pl/events/event/eko-stwarzanie-czyli-stworz-wlasny-naturalny-krem-do-twarzy/

Eko kosmetyki – „Sztuka Mydlana”
15 marca 2015, godz. 10:00 – 16:00
Więcej o warsztacie:
http://www.splotartystyczny.pl/events/event/eko-kosmetyki-sztuka-mydlana/

Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98
Poflirtuj z marzeniami!

Splot Artystyczny