modne-swetry

O tym, że moda zawsze wraca możemy przekonać się na każdym kroku. Do łask wracają ciężkie, zimowe swetry, które wyglądają jak te, które robiły nasze babcie.

Ciepły, wykonany z grubiej włóczki sweter to podstawa zimowej garderoby. Swetry niesłusznie kojarzą się nam ze staromodnymi wzorami czy ponurą kolorystyką. Boimy się, że w swetrach wyglądamy na grubsze i bardziej niezdarne. Wcale tak nie musi być. W sklepach znajdziemy całe mnóstwo modnych swetrów, które sprawią, że będzie nam ciepło, a wyglądać będziemy szałowo.

Wyglądaj jak z okładki

Wystarczy, że długi (zakrywający pośladki) sweter połączysz z leginsami i już osiągniesz ciekawe, modne połączenie. Do tego ładne buty, kolorystycznie dopasowana luźno zawiązana na szyi chusta i wyglądasz jak z okładki czasopisma modowego.

Grube swetry, zwłaszcza te w jasnych kolorach, optycznie sprawiają, że wygląda się na szerszą niż w rzeczywistości – zdecyduj się więc na pasek.

Cienki pasek w talii pięknie ją podkreśli i zachowa proporcje Twojego ciała schowanego pod ciepłym swetrem. A Ty nie będziesz musiała martwić tym, że sweter dodaje Ci rozmiar w górę.

Zamiast marynarki

Jeżeli w pracy obowiązuje Cię dosyć liberalny dress code, możesz pozwolić sobie na noszenie rozpinanego swetra zamiast marynarki. Czarny, gustowny sweter będzie ładnie się prezentował w zestawieniu z białą lub kremową koszulą.

Zuzanna Górka