nagroda-cicho-sza

Powieść Lisy Scottoline, w którym przedstawiono skomplikowaną relację dziecko-rodzic, spotkała się z zainteresowaniem naszych czytelniczek. Do kogo powędrują nagrody?

Relacje Jake`a Buckmana z szesnastoletnim synem, Ryanem, nie układają się najlepiej. Kiedy w drodze powrotnej z kina Ryan prosi ojca, aby ten pozwolił mu prowadzić samochód na mało uczęszczanej drodze, Jake zgadza się, traktując to jako szansę zbliżenia się do syna. Niespodziewanie rodzinne zawieszenie broni zmienia się w koszmar. Dochodzi do tragedii, a Jake musi w ułamku sekundy podjąć decyzję, która pogrąży ojca i syna w poczuciu winy. Jake i Ryan zostają przytłoczeniu ciężarem łączącego ich sekretu, który może doprowadzić całą rodzinę do zguby.

Cicho sza, najnowsza powieść Lisy Scottoline, skłania czytelnika do refleksji i odpowiedzi na kilka kluczowych pytań. Czym jest rodzicielstwo? Na jak wiele możemy sobie pozwolić, aby chronić tych, których najbardziej kochamy?

W dzisiejszych czasach rodzice pragną być partnerami dla swoich dzieci i zbudować z nimi „przyjacielską relację”. Niestety, czasem popełniamy błąd, zapominając, że ojciec i matka powinni przede wszystkim być autorytetem dla swojej pociechy. „Cicho sza” to powieść dla wszystkich pokoleń, powinien zapoznać się z nią każdy rodzic, który pragnie, aby jego dziecko w przyszłości było odpowiedzialnym człowiekiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka decyzja pogrąży ojca i syna w poczuciu winy, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 2 egzemplarze powieści Cicho sza. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

W ilu krajach do tej pory wydała swoje książki Lisa Scottoline, autorka powieści Cicho sza?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Lisa Scottoline, autorka powieści Cicho sza, do tej pory wydała swoje książki w trzydziestu dwóch krajach.

Powieść “Cicho sza” wędruje do:

  • totonka
  • Lidiena

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja