porady miłosne

Każdy ma jakiś sposób na udany związek. Pragniemy, by miłość trwała aż po grób, co jest możliwe. Wystarczy, że odpowiednio się postaramy, by utrzymać relację z partnerem. Szukacie dobrej rady? Sprawdźcie najlepsze porady miłosne!

Magiczny dotyk

Dotyk bliskiej osoby jest jak ukojenie, przyjemność, której nie możemy sobie odmówić. Pocałunki to jedno, ale nawet drobny dotyk, jak muskanie skóry dłoni czy głaskanie po plecach lub trzymanie się za ręce sprawia, że wytwarzają się w nas hormony szczęścia. Od razu czujemy się lepiej, wzmacniają się więzi z partnerem. Najlepiej dotykać się jak najwięcej i jak najczęściej, nie tylko w łóżku, ale przy każdej okazji. I nie można zapominać o przytulaniu się. Ta cudowna czynność daje nam wiele korzyści, więc przytulajmy się, kiedy tylko mamy na to ochotę.

Regularny seks

Seks nie jest najważniejszy w głębokiej relacji, jaką jest prawdziwa miłość, ale nie możemy o nim zapomnieć. Regularny seks spaja wyjątkową więź, która łączy dwoje ludzi. Poprawia nastrój, zmniejsza stres i daje wiele przyjemności. A faceci wolą działać, niż rozmawiać o uczuciach, więc dla nich to także forma wielkiej bliskości i oddania. Kochajmy się często, a zauważymy, że obydwoje będziemy szczęśliwsi.

Rozmowa

W związku dochodzi od sprzeczek czy kłótni, ale nie znaczy to, że mamy rzucać w siebie talerzami. Warto rozmawiać, jak najczęściej. W sytuacji napięcia, najlepiej usiąść i wysłuchać siebie nawzajem. Bez przekrzykiwania i obelg. Rozmowa potrafi rozwiązać wiele spraw, nawet tych trudnych. Takie kłótnie wyjdą związkowi tylko na dobre. Nie ma więc sensu obrażać się i zamykać w sobie, bez żadnych wyjaśnień.

Wzajemna tolerancja

Nie wszystko musi pasować nas w drugiej osobie, ale tolerancja jest niezwykle ważną cechą w związku. Często okazuje się, że po kilku miesiącach znajomości, nagle zaczynają przeszkadzać nam pewne drobiazgi. Uczmy się tolerancji i wyrozumiałości. Nie negujmy każdego zachowania, które może wynikać z charakteru danej osoby. Twój facet jest towarzyski, a to Ci przeszkadza? Pomyśl, ile nowych osób poznałaś dzięki niemu i ile wspaniałych miejsc czeka właśnie na was!

Czas tylko dla Was

porady miłosnePara potrzebuje czasu tylko dla siebie. Bez znajomych, rodziny czy nieustannie dzwoniących telefonów. Przynajmniej na kilka godzin warto wyrwać się za miasto czy spędzić czas w domowym zaciszu. To ważne, dla utrzymania trwałego związku. Pozwala na ponowne zbliżenie się do siebie, zupełnie jakby znowu był to piękny początek znajomości i miłości.

Katarzyna Antos