spontaniczny seks

Spontaniczny seks to świetna zabawa, obie strony dają się ponieść magii chwili i namiętności, która dosłownie wisi w powietrzu.  W rezultacie erotyczne igraszki są bardzo udane. Przedstawiamy podstawowe zasady, których musisz przestrzegać, gdy decydujesz się na spontaniczny seks.

Wybierz miejsce i podłoże

Na pewno nie powinnaś uprawiać seksu w miejscach niebezpiecznych. Nie najlepszym pomysłem jest m.in. seks na plaży, gdy nie macie żadnego koca ani ręcznika, ponieważ piasek wedrze się do twojej pochwy, powodując swędzenie i infekcje intymne. Z kolei przypieranie do drzewa, które drapie, też jest średnim pomysłem. Najlepiej uprawiać seks w samochodzie, na ławce, na blacie kuchennym, na dywanie, opartą o ścianę w mieszkaniu.

Zabezpiecz się

Nawet spontaniczny seks może zakończyć się ciążą lub chorobą weneryczną, dlatego zawsze stosuj prezerwatywy. To jedyna forma antykoncepcji, która chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Noś chusteczki nawilżające

Po seksie wydzielina pochwy może wyciekać, brudząc twoją bieliznę, to powoduje spory dyskomfort, więc warto podetrzeć się wilgotną chusteczką. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu będziesz mogła zachować podstawowe zasady higieny, nawet w sytuacjach, które temu nie sprzyjają.

To nie będzie długi seks

Jeśli masz ochotę na długi seks, to musisz liczyć się z tym, że spontaniczny oznacza szybki numerek. Tutaj nie doświadczysz długich i intensywnych pieszczot. Jeśli zatem masz problem z lubrykacją i szczytowaniem, gdy seks trwa chwilę, to lepiej zrezygnuj z erotycznych uniesień w mało sprzyjającym miejscu.

Wybieraj ustronne miejsca

W końcu nie chcesz, aby ktoś wam przerywał i dekoncentrował. Poza tym za seks w miejscach publicznych grozi kara grzywny, a w mniej przyjaznych krajach nawet pozbawienia wolności. Zawsze można jednak wyjechać za miasto w jakieś sprzyjające, rzadko uczęszczane miejsce i spędzić ze sobą kilka upojnych chwil.