sposoby na coś szalonego

Do życia każdej z nas czasem wkrada się monotonia, która odbiera nam radość i sprawia, że kolejne dni stają się takie same. Co zrobić, aby nadać mu dynamizmu i uczynić codzienność bardziej ekscytującą? Przedstawiamy pomysły na coś szalonego, a zarazem bezpiecznego. Czasem warto zrobić coś spontanicznego i choć przez chwilę poczuć przypływ adrenaliny.

Pomysły na coś szalonego – park linowy

Lubisz sporty ekstremalne, ale jednocześnie nie chcesz ryzykować zdrowia i życia. Masz w końcu dzieci, które wychowujesz i bardzo kochasz. Nie chcesz skończyć na wózku inwalidzkim ani osierocić pociech. Park linowy stanowi idealną propozycję dla ciebie. Dostarczy ci adrenaliny, ale ten sport nie niesie ze sobą praktycznie żadnych zagrożeń. Park linowy to miejsce, w którym jesteś asekurowana, poza tym instruktor przypina ci specjalna uprząż, która w przypadku ześlizgnięcia się nogi uratuje cię przed przykrymi konsekwencjami upadku. Tego typu atrakcje są dostępne praktycznie w każdym mieście. Godzina w parku linowym to koszt rzędu 20-25 zł.  Do zabawy możesz zaprosić przyjaciółki, wówczas zrobicie wspólnie coś szalonego, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. Ponadto będziecie miały co wspominać przez długie miesiące.  Od czasu do czasu warto zostawić dzieci z partnerem i samej zorganizować sobie babski wieczór. Zasługujesz na odrobinę luksusu i szaleństwa.

Paintball

Jesteś wściekła na szefa? A może po prostu chcesz się trochę pośmiać? Paintball pomoże ci w osiągnięciu celu. Pamiętaj, aby dobrze zabezpieczyć twarz, a szczególnie oczy. Kulki z farbą nie stanowią wprawdzie śmiertelnego zagrożenia, ale jeśli trafimy nimi w oko, mogą narobić sporo problemów. W skrajnym wypadku może dojść do utraty oka. Poza tym paintball jest sportem całkowicie bezpiecznym, który pozwala odnowić i wzmocnić więzi z przyjaciółmi i członkami rodziny.

Sposoby na nudę. Skok na bungee

Lubisz ekstremalne przeżycia, które pozostają w pamięci na długo, ale w gruncie rzeczy stanowią szaleństwo kontrolowane? Skok na bungee to świetne rozwiązanie, podczas krótkiego lotu w dół przeżyjesz całą paletę emocji, wykrzyczysz wszystkie swoje emocje, przez co od razu poczujesz, że jest ci lekko na sercu.  W związku z tym, iż jesteś przywiązana do zabezpieczenia, na pewno nie roztrzaskasz sobie głowy.

Gokarty

To wspaniała rozrywka, do której możesz zaprosić także nastoletnie dzieci. Nawet jeśli nie masz prawa jazdy, z pewnością poczujesz emocje towarzyszące pokonywaniu kolejnych wiraży.  Gokarty nie są wprawdzie najtańszą rozrywką, ale umówmy się. Lepiej wyskoczyć na tor, spędzić czas w miłej atmosferze, zrobić coś ciekawego niż po raz kolejny wydać pieniądze na kino, w którym nie grają nic ciekawego.

Sposoby na monotonię w związku – lot balonem

Balony są coraz bardziej dostępne dla zwykłych śmiertelników. Czy może być coś piękniejszego niż spojrzeć na swoje miasto z góry? Nie musisz znać się na lotach balonem. Wystarczy, że zgłosisz się do odpowiedniej firmy, a ta zorganizuje wszystko za ciebie.  Pod okiem doświadczonego instruktora wzniesiesz się w powietrze. Lot balonem to świetny sposób na udaną randkę ze swoim mężem. Będziecie mogli wspólnie zrobić coś ekscytującego, co tylko scali wasz związek.

Porozmawiaj z mężczyzną, który cię interesuje

Kobiety nie lubią robić pierwszego kroku, wolą, gdy to mężczyźni przejmują inicjatywę. Niestety, panowie nie zawsze są tak odważni, jak mogłoby się wydawać. Choć trudno w to uwierzyć, oni też czasem obawiają się odrzucenia. W związku z tym spróbuj przejąć inicjatywę, zwłaszcza gdy kolega twojej przyjaciółki wpadł ci w oko. Jeśli oboje jesteście wolni, to  nic nie stoi na przeszkodzie, aby ze sobą porozmawiać, wymienić się numerami telefonów i w jakiś subtelny sposób wyrazić zainteresowanie.

Irmina Cieślik