poznaj-makijazowe-triki-z-wizazystkami-gwiazd-styczniowy-kurs-wizazu

Jesteśmy kobietami – każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo! Niestety, zima to okres szczególnie trudny dla naszej cery. Chcesz dowiedzieć się jak dbać o cerę, jakie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe są odpowiednie dla twojej karnacji oraz typu urody?

Nie wiesz, w jaki sposób podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze? Skorzystaj z zajęć z doświadczoną wizażystką! Poznaj swoje największe atuty i naucz się podkreślać je profesjonalnym makijażem. Zapraszamy na warsztaty z Kamilą Samselską, doświadczoną wizażystką gwiazd!

Warsztaty z wizażu pełne barw i kolorów, mają za zadanie nauczyć makijażu każdą z Was. Kamila Samselska przedstawi najnowsze trendy w makijażu, indywidualnie określi typ urody każdej z Pań oraz pokaże triki, które ułatwią wykonanie makijażu dziennego, wieczorowego oraz karnawałowego. Na warsztatach omówimy także zasady pielęgnacji, ponieważ zadbana cera to podstawa dobrego makijażu!

Zapraszamy do zabawy kolorami! 🙂

Z przyjemnością informujemy, że Partnerem warsztatów jest brytyjska marka Proto-col. Kosmetyki Proto-col to innowacyjna, luksusowa linia mineralnych, wypiekanych kosmetyków do makijażu. Posiadają w 100% naturalny skład, polecane są do stosowania w codziennym makijażu dla uzyskania zachwycającego wyglądu i zdrowej cery!

Więcej informacji:

http://www.splotartystyczny.pl/portfolios/warsztaty-wizazu/
www.proto-col.pl

PROGRAM WARSZTATÓW – KURS WIZAŻU:

PODSTAWY TEORETYCZNE: – pielęgnacja cery (rodzaje / typy cery) – dobór makijażu do typu urody – omówienie przyborów do makijażu (pędzle, blender) – analiza kolorystyczna typów urody – makijaż odpowiedni dla czterech pór roku

PRAKTYKA: – techniki modelowania twarzy – makijaż do pracy, dzienny, wieczorowy i okazjonalny – triki makijażowe gwiazd

Zajęcia z wizażu organizowane są w „Splocie Artystycznym” w Warszawie.

TERMIN: 10 stycznia 2015, godz. 10.00 – 16.00
Więcej o warsztatach wizażu:
http://www.splotartystyczny.pl/portfolios/warsztaty-wizazu/
Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98
Poflirtuj z marzeniami!

Splot Artystyczny