Pozycje seksualne zapewniające głęboką penetrację

Głęboka penetracja sprzyja stymulacji punktu G, który może dostarczyć kobiecie nieziemskich rozkoszy. To właśnie on odpowiada za mega orgazm u płci pięknej. Przedstawiamy pozycje seksualne zapewniające głęboką penetrację.

Pozycja na taczkę

On klęczy, ty unosisz mostek, ale głowę masz na poduszce, ręce trzymasz wzdłuż ciała, a on przytrzymuje twoje nogi wzdłuż swoich bioder. To pozycja zapewniająca naprawdę głęboką penetrację. Jeśli obydwoje taką lubicie, to koniecznie musicie ją wypróbować.

Pozycja na jeźdźca

On leży na plecach, ty siedzisz na nim, układając nogi wzdłuż jego ciała. To idealna pozycja, ponieważ kontrolujesz głębokość penetracji i nadajesz własne tempo akcji.  Ta pozycja ma jeszcze jedną zaletę, stymuluje także łechtaczkę, gdyż pocierasz nią o ciało partnera.

Pozycja na pieska

Ty klęczysz, podpierając się rękami o łóżko, on wchodzi w ciebie od tyłu. Pozycja na pieska cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.  Pozwala bowiem panom na dominację, a kobiecie dostarcza ogromnej przyjemności poprzez stymulację punktu G.

Pozycja na wieczorny relaks

Ty leżysz na brzuchu, z poduszką pod miednicą, on wchodzi w ciebie od tyłu, podtrzymując się rękami o łóżku i kładąc nogi wzdłuż twojego ciała. Ta pozycja zapewnia naprawdę głęboką penetrację i może przyczynić się do stymulacji punktu G.

Pozycja, w której siedzisz na partnerze

On siedzi na skraju łóżka lub na krześle, ty siadasz na nim, ale plecami w kierunku jego twarzy. Taka pozycja zapewnia naprawdę głęboką penetrację i niesamowite doznania. Jest dobra w przypadku, gdy dysponujecie dobrymi i wytrzymałymi meblami. Partnerka musi też być lżejsza od partnera, ponieważ inaczej będzie mu ciężko ją utrzymać.

Pozycja V

Ty leżysz na plecach, unosząc nogi i rozstawiając je jak najmocniej na boki. Możesz wesprzeć się na ramionach mężczyzny. On wchodzi wówczas w ciebie naprawdę głęboko, zapewniając intensywny orgazm.