Pragnę tylko jej

Czasem się zdarza, że trafiamy na tę jedyną. Jest nie tylko nieziemsko piękna, ale też inteligentna, dobra etc.  Wydaje się wręcz idealna i poza zasięgiem. Co sprawia, że mężczyzna myśli: pragnę tylko jej?

Ona jest taka piękna

Mężczyźni to wzrokowcy, gdy zobaczą piękną kobietę, bardzo często myślą sobie, że chcieliby się z nią umówić.  Uroda przyciąga facetów, to normalne, ponieważ z nią jest skorelowany pociąg fizyczny. Kobieta musi podniecać faceta swoim wyglądem, aby ten chciał z nią być.

Ona jest taka inteligentna

Piękna i inteligentna partnerka – oto marzenie każdego normalnego faceta. Jeśli mężczyzna nie ma kompleksów jak Kilimandżaro i sam nie jest ćwierćinteligentem, będzie chciał być z kobietą, która błyszczy intelektem na równi z urodą. To zapewnia mu gwarancję dobrego porozumienia w związku.

Ona jest taka dobra

Mężczyźni pragną kobiet, które są dobre, pomagają innym, lubią zwierzęta i dzieci. Podświadomie poszukują w ten sposób idealnej partnerki na matkę swoich dzieci.  Jeśli więc on widzi w tobie dużo dobrych cech, to podświadomie chce z tobą być i zakładać rodzinę.

Ona mnie fascynuje

Jeśli jesteś dla niego zagadką, tajemnicą, którą pragnie poznać, on będzie odczuwał  narastającą fascynację. To czynnik niezbędny, aby on interesował się tobą i postrzegał cię jako osobę atrakcyjną. Nie chodzi o to, abyś coś przed nim celowo ukrywała, lecz o to, byś odkrywała w sobie nowe cechy każdego dnia.

Kocham ją

Jeśli mężczyzna się zakocha, ale tak naprawdę mocno, to nie dostrzega wokół siebie innych kobiet. Nawet jeśli te są obiektywnie atrakcyjne, liczy się dla niego ta najlepsza, jego wybranka, którą obdarzył głębokim uczuciem.

Jest mi z nią dobrze

Jeśli on stwierdza, że jest mu z tobą dobrze, to czuje się przy tobie bezpiecznie i swobodnie. Inspirujesz go i motywujesz do zmiany życia na lepsze.  Dzięki temu liczysz się dla niego tylko ty i nikt więcej.

Lubię jej zapach i dotyk

Biologia tak nas ukształtowała, że zapach i dotyk drugiej osoby odgrywa kluczową rolę przy wyborze partnera. Jeśli kobieta ma w sobie to coś, przyciąga mężczyznę swoimi feromonami, to przebywanie w jej towarzystwie będzie postrzegane przez niego jako przyjemne doświadczenie.

Chcę ją chronić

Niektóre kobiety mają w sobie to coś, co wzbudza w mężczyznach instynkt opiekuńczy. On patrząc na nią, ma ochotę ją mocno przytulić i ochronić przed całym złem tego świata. Czuje się za nią odpowiedzialny.

Ona wierzy we mnie

Na mężczyzn niezwykle zachęcająco działa kobieca aprobata. Jeśli powtarzasz mu, że trzymasz kciuki za jego najnowsze przedsięwzięcie, to on się czuje wielki i ważny w twoich oczach. To też niesamowicie motywuje mężczyznę do działania i zwiększa twoją atrakcyjność w jego oczach.

Seks z nią jest bardzo przyjemny

Mężczyźni patrzą na seks, lubią czerpać z niego satysfakcję. Dlatego gdy wasze zbliżenia kończą się dla niego przyjemnością, on będzie pragnął tylko ciebie.