przykrywka dla geja

Geje nie mają w Polsce łatwo, w wielu rodzinach wciąż pokutuje przekonanie, że homoseksualiści to jednostki zboczone i zdegenerowane. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn, których odkrywa pociąg do facetów, koniec końców pragnie wpisać się w heteronormatywny obraz społeczeństwa. Przykrywka dla geja to sposób na uniknięcie złośliwych komentarzy znajomych, sąsiadów i krewnych. Jak wyglądają związki kobiet z homoseksualistami?

Przykrywka dla geja gwarancją spokoju

Geje żyjący w Polsce często szukają dla siebie przykrywki. Dzięki niej uchodzą za macho, mogą pracować w szkole, klubie sportowym. Nie są narażeni na ataki rodziny, sąsiadów, księdza w niewielkiej, rodzinnej miejscowości. Pojawienie się kobiety w życiu geja działa jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki. Nagle znikają wszelkie troski i obawy. Mężczyzna jest traktowany jako pełnoprawny macho i ogier. Wszyscy mu gratulują i dopytują o plany na wspólną przyszłość. Chwilowo może poczuć ulgę. Ta nie trwa długo, ponieważ z czasem rodzina zaczyna ponaglać i nakłaniać do ślubu z kobietą.

Związki kobiet z homoseksualistami

Przykrywka dla geja to świetna sprawa, ponieważ choć na chwilę rozwiązuje jego problemy. Niestety, nie wszyscy mężczyźni są na tyle uczciwi, by powiedzieć kobiecie wprost do czego jej potrzebują. Najlepsze układy zawierają geje z lesbijkami. Skoro obie strony są homoseksualne, to żadna  z pewnością się nie zaangażuje, a obydwie mogą wieść udane życie.  Zarówno kobieta, jak i mężczyzna nie musi się nikomu tłumaczyć, dlaczego jest sam, bo przecież oficjalnie tak nie jest.  Dobrym rozwiązaniem jest też poruszenie kwestii bycia przykrywką z dobrą przyjaciółką. Jeśli ona zechce pomóc, to będzie od początku wiedziała, na czym polega jej rola. Wyskoczy ze swoim przyjacielem-gejem na wesele, ważny bankiet, pokaże się w jego towarzystwie na balu sylwestrowym. Jego nikt nie pyta o plany na ustatkowanie się, ona ma dobrą zabawę, spełniając dobry uczynek. Znalezienie sobie przykrywki nie jest niczym złym, o ile od początku jest się uczciwym i mówi wprost, na czym nam zależy.

Gdy kryptogej krzywdzi kobietę

Niestety, nie zawsze jest tak różowo. Czasem mężczyzna nie chce się przyznać do homoseksualnej orientacji przed nikim bliskim. Wówczas gdy na jego drodze pojawi się kobieta, która jest atrakcyjna i wyrazi zainteresowanie jego osobą, rozpoczyna się oszustwo. Facet umawia się z nią na randki, opowiada o niej znajomym, a nawet przedstawia ją swoim przyjaciołom. Wszyscy dookoła rozmawiają o jego podboju miłosnym, a on tak naprawdę nie zamierza nawet pocałować kobiety, ponieważ jego to nie kręci.  Chodzi tylko o zachowanie pozorów. To zwykły egoizm. O ile facet od razu powiedziałby, że szuka przyjaciółki, która będzie odgrywała jego dziewczynę, to mógłby zawrzeć czysty układ, to oszukując ją, postępuje naprawdę nie fair.

Kobieta zakochana w geju zgodzi się na wszystko?

Czasem kobiety same pchają się w kłopoty. Do szaleństwa zakochują się w geju, chcą z nim spędzać każdą wolną chwilę. Móc liczyć na jego uśmiech, ciepłe słowo, wspólne zakupy i pomoc.  Otrzymują to wszystko w pakiecie bycia przykrywką. Facet od początku jest z nimi szczery i nie obiecuje niczego więcej poza przyjaźnią. Mimo to kobieta robi sobie nadzieje, że pewnego dnia go zmieni i pójdzie z nim do łóżka, a wówczas on zakocha się w niej do szaleństwa i założy z nią rodzinę. Jeśli wiesz, że kochasz danego faceta, nigdy nie pchaj się w dziwne układy. Przyjaźń z nim nie zastąpi ci miłości, nie traktuj jej więc jak substytut.  Zakochałaś się w geju, minęło trochę czasu i chcesz z nim się nadal przyjaźnić? Nic nie stoi na drodze, zwłaszcza jeśli naprawdę pozbyłaś się do niego wszystkich uczuć. Geje to naprawdę dobry materiał na przyjaciela, wysłuchają, doradzą, okażą ciepło i wrażliwość. Można z nimi pójść na wesele, całonocną imprezę do klubu lub na piwo.

Magdalena Kukurowska