sephora colorful eyeliner

Podkreślone oko to dla wielu kobiet obowiązkowy element makijażu. Sephora Colorful eyeliner pomaga w stworzeniu perfekcyjnej kreski w nieoczywistym kolorze.

 

Sephora Colorful Eyeliner

Eyeliner jest kosmetycznym hitem, dzięki któremu możemy z łatwością narysować na powiece perfekcyjną kreskę, tworząc kocie spojrzenie. Colorful Eyeliner to kosmetyk, który zapewnia trwałość. Makijaż z taką kreską utrzymuje się cały dzień. Nie wymaga poprawek. Nie odbija się na powiece i nie rozmazuje, za co należy się wielki plus.

 

Łatwa aplikacja

Sephora stworzyła taką wersję opakowania, która z łatwością trzyma się w dłoniach, co ułatwia cały makijaż. Nie będziecie mieć problemu z namalowaniem kreski, ponieważ pędzelek jest zgrabny i niewielki. Nakładamy więc wystarczającą ilość kosmetyku i po prostu  malujemy kreski. Mimo małego opakowania, kosmetyk jest wydajny. Eyeliner zamknięto w czarnym opakowaniu z kolorową końcówką, która wskazuje nam dany odcień.

Błysk na oku

Sephora, oprócz matowych eyelinerów ma w swojej ofercie także te połyskujące. Połączenie koloru z drobinkami daje nam nieoczywisty, oryginalny efekt. Opalizujące drobinki odbijają światło, tworząc piękny makijaż oczu, idealny na wieczór. Taki eyeliner sprawdzi się na święta czy podczas sylwestrowej nocy. Sephora oferuje 13 kolorów, z których każda z kobiet znajdzie te, które najbardziej jej odpowiadają. Szczególnie wyjątkowy jest eyeliner w opalizującym kolorze fioletowym, który rozświetla całe spojrzenie. Colorful eyeliner dostępny jest w drogeriach marki Sephora.

 

Cena: 49,00 zł

Kolor: Firework

Pojemność: 2,5 ml