tiffany co woda perfumowana

Lubisz pięknie pachnieć? Cenisz sobie luksus, klasę i elegancję? Woda perfumowana Tiffany & Co jest właśnie dla ciebie. Już od samego początku urzeka swoim zmysłowym zapachem i skutecznie poprawia samopoczucie.

Elegancja i dobry styl

Tiffany & Co woda perfumowana kojarzy się z elegancją i dobrym stylem. Gdy naniesiesz ją na skórę, poczujesz się jak kobieta sukcesu, która podejmuje najważniejsze decyzje w swojej firmie, ale jednocześnie nie traci przy tym nic ze swojej kobiecości.  Zapach jest zmysłowy i kuszący.

tiffany co woda perfumowana

Zmysłowe perfumy o zapachu kwiatów i piżma

Tiffany & Co można opisać jako orzeźwiającą, kwiatowo-piżmową kompozycję. Świetnie sprawdzi się podczas wiosennych i letnich wieczorów, gdy chcemy roztaczać wokół siebie dyskretną woń. Zapach rozwija się w ciągu dnia. Początkowo czuć wyraźnie zieloną mandarynkę, która po chwili przeistacza się w irysa, by pod koniec dnia otulić naszą skórę piżmem. Zmysłowe doznania zawdzięczamy paczuli, która świetnie dopełnia się z akordami piżma.

tiffany co woda perfumowana

Perfumy inspirowane kamieniami szlachetnymi

Tiffany & Co woda perfumowana została opracowana przez Danielę Andrier, która tworzy perfumy, wykorzystując do tego inspiracje, jakie dostarczają jej kamienie szlachetne wykorzystywane w jubilerstwie.

tiffany co woda perfumowana

Omawiane perfumy mają postać błękitnego płynu umieszczonego w luksusowym, kryształowym flakonie. Jego kształt nawiązuje do brylantu Lucida i szlifów żółtego brylantu Tiffany`ego.

Za 30 ml tych perfum zapłacimy w internetowej perfumerii Sephora 315 zł.