Typy mężczyzn, od których lepiej trzymać się z daleka

Czy zauważyłaś, że najfajniejsze kobiety trafiają na najgorsze męskie elementy? Najfajniejsi geje także trafiają na facetów, którzy ich nie szanują i nie zaspokajają ich potrzeb. Przedstawiamy typy mężczyzn, od których lepiej trzymać się z daleka dla własnego dobra.

Babiarz

On nie umie się powstrzymać. Mając jedną kobietę, flirtuje z pięcioma innymi i z każdą umawia się na randkę. Lubi zaliczać panie, traktuje je bardzo przedmiotowo. Z jakiegoś powodu skrywa w sobie nieuświadomiony żal do kobiet i mści się na nich, rozkochując w sobie i pozostawiając na cierpienie. Taka postawa zazwyczaj wiąże się ze złą relacją z matką. Coś w jego rodzinnym domu poszło nie tak i teraz on traktuje kobiety bardzo powierzchownie, nie patrząc na to, że je krzywdzi.

Kłamca

On ciągle cię okłamuje. Najczęściej wiąże się to z byciem babiarzem. On zalicza kobiety, więc musi mieć dla ciebie jakąś tanią bajeczkę, żeby wytłumaczyć swoją nieobecność. A to siedzi w pracy do późna, a to idzie z kolegami na bilard lub kręgle. Albo udaje, że w sobotę o 19:30 kładzie się spać. A prawda jest taka, że spotyka się z innymi.

Napaleniec

On ciągle dąży do seksu, zasadniczo nie interesuje go nic więcej niż spotkania w celu odbycia stosunku. Najchętniej by cię non stop obmacywał, dopraszał się o erotyczne zdjęcia i uprawiał z tobą seks. Zupełnie nie interesuje go rozmowa z tobą, lepsze poznanie się, czułość czy budowanie bliskości.

Olewator i egoista

On nigdy nie ma dla ciebie czasu, używa cię jak zabawki. Gdy ma ochotę, to sobie z tobą pogada, wyjdzie na miasto. Ale gdy opowiadasz mu, że napastował cię facet, to on ma to gdzieś.  Po kilku godzinach pisze: musiałem poćwiczyć. To nie jest facet do związku.

Sztywniak

Z nim nie pożartujesz, nie zjesz ciastka, bo liczy każdą kalorię. Podkreśla ci, ile zła drzemie w każdym smakołyku – pizzy, ciastku, czekoladzie. Nie umie żartować i być na luzie, jest bardzo oficjalny, a ty przy nim zaczynasz się dusić.

Pracoholik

On pracuje po kilkanaście godzin dziennie. Biuro jest jego całym światem. Nie ma w nim więc miejsca dla ciebie i miłość.  Będziesz bardzo samotna, wiążąc się z kimś takim, bo on nigdy nie znajdzie dla ciebie czasu.

Nałogowiec

On codziennie pije whisky, bo ma stresującą pracę albo pali marihuanę, by się wyluzować. Nałogi zmieniają ludzi na gorsze, czynią ich agresywnymi i nieprzyjemnymi dla otoczenia. Na dodatek on wydaje coraz więcej kasy na swoje uzależnienie, nie kontaktuje i nie rozumie, że prosisz go o pomoc, gdy masz problem.

Niezdecydowany

Raz chce z tobą być i błaga o powrót, by po tygodniu się rozstać, a po dwóch znowu błagać o powrót. Sam nie wie, czy cię kocha. Jest bardzo niezdecydowany i marnuje najlepsze lata twojego życia.