wygraj-najnowsza-powiesc-katarzyny-kolczewskiej-wbrew-sobie

Ewelina pragnie tylko jednego – dziecka. Jest skupiona na sobie i własnych przejściach, egoistycznie manipuluje bliskimi, nie dostrzega problemów innych ludzi, liczy się tylko ona i jej sprawy. Zachowuje się jak rozkapryszony, rozpieszczony bachor.

Zraża do siebie kochającego i oddanego męża, matkę, która za wszelką cenę chce chronić córkę przed problemami i siostrę – tę, która poświęciła dla Eweliny najwięcej.

Kiedy ujawnienie skrywanej rodzinnej przeszłości i konsekwencje własnych zaskakujących decyzji zachwieją wiarą Eweliny w siebie i zburzą wygodne życie, zrozumie, jak bardzo musi się zmienić.

Ale czy nie będzie już za późno?

Wygraj powieść Katarzyny Kołczewskiej pt. Wbrew sobie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Eweliny, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej poruszającej powieści obyczajowej. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

“Rodzinne tajemnice, o których dowiaduje się Ewelina, dotyczą…”

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 23.07.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 23.07.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 powieści Katarzyny Kołczewskiej Wbrew sobie jest Prószyński i S-ka.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Redakcja